Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

INZERCE: 5 příležitostí, ke kterým se hodí půjčit auto

Proč si půjčovat auto? Existuje mnoho důvodů, proč zamířit na web nejbližší autopůjčovny a podívat se, co nabízí za modely.

1. Svatba nebo líbánky

Pravděpodobně si vybavujete scénu z nějakého filmu, kde novomanželský pár vyráží na líbánky ve fantastickém voze. Můžete to udělat taky, bez ohledu na váš rozpočet. Místo zakoupení auta si ho jen půjčíte. Téměř každá půjčovna aut má v nabídce nějaké luxusní vozidlo. A pokud si myslíte, že nemáte na to, abyste si ho půjčili na týden, svezte se s ním aspoň na svatbě.

2. První rande, první dojem

Říká se, že první dojem hodně udělá, tak proč nezapůsobit hezkým a pěkně čistým autem? Berte ale v úvahu, že pokud přijedete v Mustangu, vyvolá to dojem, že jste hodně dobře finančně zabezpečení, což může být později na škodu. Vyberte si vůz, který reprezentuje to, jací jste.

292

Nepřehánějte to s luxusem

3. Dovolená

Vydat se na dovolenou půjčeným autem má několik výhod. Neopotřebíte vlastní vozidlo, vyhnete se připočítávání kilometrů na tachometr, což snižuje jeho hodnotu. Můžete ušetřit, když si v půjčovně vyberete úsporné vozidlo, získáte více místa, když si vyberete velké vozidlo a v neposlední řadě nemusíte mít strach, že by se něco na autě pokazilo.

4. Místo taxíku

I když neradi cestujete po silnici, stejně budete potřebovat auto, až vystoupíte z letadla. Pronájem auta je většinou finančně efektivnější než použití taxíku.

5. Stěhování ve velkém stylu

Stěhuje se váš kamarád a potřebuje pomoc? Pronajměte si z půjčovny aut náklaďák.

Výhodou půjčených aut je, že se nemusíte o nic starat. Vůz vám přistaví, kam si zvolíte, ještě tentýž den, veškeré náklady s provozem, údržbou a pojištěním hradí autopůjčovna. Když jde o nějakou férovou, jakou je v Praze například Taggart, půjčí vám na dlouhé cesty jen nové vozy s nízkým počtem najetých km. A v Taggartu dokonce zaručují, že když najdete u konkurence stejné auto za nižší cenu, poskytnou vám lepší nabídku.

Publikováno: Sobota, 15 Srpen, 2015 autorem Facemag.cz