Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Infografika: Devět kroků, jak optimalizovat Graph Search

Pokud vlastníte nějaký byznys, asi víte, jak cenná je komunita vašich fanoušků na Facebooku. S každým zvednutým palcem roste váš společenský vliv a otevírají se vám dveře k dalším potenciálním fanouškům.

Facebook nedávno spustil nový vyhledávací engine Graph Search, a tak je už na čase, abychom si ukázali, jak si Graph Search ochočit tak, aby vám přivábil co nejvíce nových fanoušků. Jedná se o úpravy nenáročně na čas, které ale zaručí, že se vaše stránky ukážou v seznamu relevantních výsledků vyhledávání.

Infografiku, jak na to, sestavila společnost Right On No Bull Marketing. Nejstručnější možné shrnutí, jak optimalizovat Graph Search, si nyní můžete přečíst zde:

Infografika ukazuje, jak lze na Facebooku optimalizovat nový vyhledávací engine Graph Search tak, aby Facebook stránce přinesl co nejvíce nových fanoušků

Jak optimalizovat Graph Search tak, aby vám přilákal co nejvíce zákazníků? Důkladně zkontrolujte a upravte info o své stránce, sbírejte Likes a v případě zoufalství neváhejte vyhledat odbornou pomoc.

Zdroj: 

http://wearesocialmedia.gr/the-9-steps-cheat-sheet-to-facebook-graph-search-optimization/

Zdroj obrázku:

http://wearesocialmedia.gr/the-9-steps-cheat-sheet-to-facebook-graph-search-optimization/

Publikováno: Úterý, 16 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz