Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Hořkosladké vítězství: Telefon Facebooku je vyprodán

Podle úterní zprávy CNET se zdá, že AT&T prodala veškeré své zásoby mobilu HTC First. Tyto zprávy přišly poté, co bylo rozhraní HTC First – Facebook Home – celosvětově zkritizováno, cena telefonu spadla na 99 centů při uzavření smlouvy a kolovaly drby, že se AT&T snaží poslat neprodané kusy zpět HTC.

HTC First byl vyprodán. Mobil s rozhraním Facebook Home utržil pouze kritiku

HTC First – ostuda Facebooku?

Facebook Home utržil tolik negativních reakcí, až se Facebook musel přiznat k tomu, že o všech problémech ví a zavázal se opravit všechny chyby včetně úprav rozhraní, aby bylo přístupné i pro uživatele Androidu. AT&T srazila cenu telefonů po méně než měsíci od jejich uvedení na trh. Perličkou pak je historka o tom, jak Facebook nabídl spolupráci na telefonu společnosti Samsung a ta odpověděla lakonickou větou: „Díky, ale my jsme dobří.“

Fakt, že AT&T vyprodala všechny HTC First nevypovídá nic o tom, kolik telefonů se prodalo ani zda firma hodlá doplnit zásoby. Šeptanda o zásobách, vrácených do HTC putuje společně s drbem, že se HTC First po doprodání zásob úplně přestanou vyrábět. Pokud se to stane, nebude to pro zainteresované lidi žádné překvapení. Mobil s rozhraním od Facebooku za pouhé dva a půl měsíce své existence sklidil ostudy až až.

Zdroj:

http://arstechnica.com/gadgets/2013/06/facebook-phone-sells-out-at-att/

Zdroj obrázku:

http://arstechnica.com/gadgets/2013/06/facebook-phone-sells-out-at-att/

Publikováno: Čtvrtek, 27 Červen, 2013 autorem Facemag.cz