Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Friends For Sale!

Otroctví bylo sice zrušeno, na Facebooku si ale klidně můžete koupit nějakého svého kamaráda, který vám bude vydělávat například uklízením toalet. A nejen to. Možné je to v oblíbené Facebook aplikaci Friends For Sale!

Po spuštění této Facebook aplikace, dostanete nějaké ty virtuální penízky a také svou „hodnotu“, za kterou si vás může někdo pořídit. Nelekejte se vysokých částek, protože poměrně dost i vyděláváte obchodováním se svými kamarády. Při každé koupi vaší osoby, roste vaše cena a s ní i váš majetek. Dokonce za pouhé přihlášení do aplikace, dostanete pokaždé 250 000 $, takže se nebojte, že byste na milionové ceny kamarádů neměli.

Kamarádi, které si koupíte, jsou takové vaše zvířátka (pets) a můžete je poslat do práce, aby vám něco málo vydělali. Finance dostáváte za jejich úkoly, které můžou být příjemné (obejmi mou kamarádku), nebo nepříjemné (vyčisti toaletu).

Každý má svou zeď, na kterou mu můžete něco napsat, nebo dát obrázek, či dokonce dárek, za který zaplatíte podle možností svých vydělaných financí. Obecně vzato, největší hodnotu má ten, který je nejoblíbenější, protože se o něj pře víc kupců a tak stále roste na hodnotě. Máte tak možnost snadno zjistit pomocí této aplikace, jak moc jste mezi svými přáteli oblíbení…

Publikováno: Pondělí, 23 Listopad, 2009 autorem Facemag.cz
Komentáře
    • $250 000 je jenom za kazdych 6hodin prihlaseni(vstoupeni) do aplikace

    • This was a definitely quite good post. In theory I’d prefer to create like this also – getting time and actual effort to make a wonderful piece of writing… but what can I say… I procrastinate alot and by no means seem to obtain something done.

    • I believed it was heading to become some dull old post, but it actually compensated for my time. I’ll post a website link to this web page on my weblog. I am positive my guests will find that pretty useful.

    • This specific brief review reminds myself that will now may possibly a new suitable opportunity even more one’s college education. WE speculate whether or not MY PARTNER AND I may perhaps consider instructional classes on the internet. Right now there are present a ton of scholarship opportunities currently of once thus very imprecise to discover just a few years ago.