Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Firemní profil na Facebooku

Nedávno dorazil vzkaz od jednoho z našich čtenářů.

Dobrý den,
předem mého vzkazu bych rád poděkoval za Vaše stránky, jsou perfektní! Bohužel jsem se nedočetl, jak založit na facebooku firemní profil. Mohl bych vás poprosit o nějaký postup? Zkoušel jsem to, ale vždy mě to navedlo k založení osobního profilu, o který ani moc nestojím… :) Děkuji za odpověd! Pavel

Protože by odpověď zajímala jistě víc našich čtenářů, zveřejním odpověď sem.

Takzvaný „firemní profil na Facebooku“ je stále běžnější záležitost.  Spousta velkých firem si ho již zřídila, ale co to vlastně ten firemní profil je? Je to vlastně osobní profil s názvem firmy, namísto jména, Facebook skupina, nebo Facebook fan stránka. Můžete si vybrat, jak bude váš profil vypadat a jakou z těchto 3 variant si zvolíte.

Při psaní návodů na založení skupiny a fan stránky jsem bohužel nemyslel na to, že někteří chtějí firemní profil bez toho, aniž by se chtěli registrovat na Facebooku.

Pokud se tedy chcete vyhnout vyplňování osobního profilu, můžete to snadno obejít už na hlavní stránce. Tam se pod přihlašovacím formulářem schovává dole odkaz na přímé vyrobení fan stránky. Může také využít našich přímých odkazů:

Fan stránka:  http://www.facebook.com/pages/create.php

Skupina: http://www.facebook.com/groups/create.php

Po kliknutí dále postupujte podle našeho návodu na stránky a návodu na skupiny, kde také najdete rozdíly mezi těmito způsoby propagace.

Publikováno: Čtvrtek, 19 Listopad, 2009 autorem Facemag.cz
Komentáře
    • Tedy vážení, nestačím se divit – co to tady proboha lidem doporučujete? Naprosto nechápu, jak je možné že na Facebook magazínu může někdo napsat, že je jedno, jakou z variant zvolí – to je přeci blbost! Profil MUSÍ být osoba, tedy NESMÍ to být firma. A skupiny jsou taky určeny k něčemu jinému – pro firmu je jedinou oficiální variantou Stránka!

    • POZOR POZOR ! je to zmatek Adam má pravdu, jinou formu než oficiální fan stránku firmy Facebook neuznává, pokud tedy chcete investovat čas a peníze a roce přijít a mít všechno beze slova smazané, tak se držte těchto rad.

    • MY PARTNER AND I dont seriously understand what youre discussing right here. this specific cant possibly be really the only way take into consideration this can the idea? It seems like you understand a great deal within the matter, so why possibly not check out the item extra? Allow it to become additional offered in order to every person in addition who may well not agree with you? Youd have even more persons behellond this in the event you simply just halted creating common terms.