Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

FaceVidea.cz

Není to tak dávno, co jsem tu vyrobil podstránku videa, kde jsem vložil pár videí o Facebooku. Stránka samotná není moc efektivní, protože se do ní špatně přidávají nová videa a čase by přišla o přehlednost. Rozhodl jsem se tedy vyrobit rovnou celý web. Ten jsem právě dokončil.

Představuji vám tedy FaceVidea.cz. Na webu budete nacházet výběr těch nejzajímavějších videí o Facebooku. Můžete mi také psát nějaké tipy, pokud narazíte na video, který by na webu nemělo chybět. Stačí link z YouTube.com, já už se s tím nějak poperu =).

Rychlý přístup k tomuto webu, pokud si ho nechcete uložit do záložek, najdete také v hlavním menu nahoře pod názvem videa (jak původně odkazovalo na podstránku).

Snad vás to potěší.

Publikováno: Pátek, 26 Únor, 2010 autorem Facemag.cz
Komentáře
    • This specific opinion reminds my family in which these days might a new best opportunity to more one’s university or college training. WE question no matter if MY PARTNER AND I may possibly consider instructional classes internet. Right now there are present a variety of scholarship grant chances now of when hence quite obscure to discover only a couple of years ago.