Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebooková soutěž o vydání vlastního autorského kalendáře

Fotíte rádi, krásně kreslíte nebo máte zásobu originálních receptů? A jak by se vám líbilo, kdyby se vaše dílo dostalo trochu do světa? Společnost Helma 365 na Facebooku spustila soutěž, v rámci níž výherci zdarma vydají autorský kalendář plný jeho fotografií, kreseb nebo receptů.

Společnost Helma 365 totiž více než dvacet let vyrábí právě kalendáře a diáře s reklamním účelem a dodává je do více než 20 evropských zemí. Ročně vyrobí přes 6 milionů kalendářů a mezi těmi pro rok 2017 může být i váš! Nejen lidé po Česku by pak mohli mít na stole 13 vašich fotek, kreseb nebo osvědčených receptů.

soutez_helma

Jak vyhrát?

Podívejte se na Facebooku na soutěžní příspěvek Helma 365 a vložte do komentáře svůj nejpovedenější výtvor (kresbu, fotku, recept). Pochopitelně platí, že čím více fotek vložíte, tím větší je šance na výhru, a tak je maximální počet omezen na deset příspěvků od jednoho člověka.

Jakmile fotku vložíte, nezbývá nic jiného než čekat. Nepotřebujete sbírat žádné lajky nebo sdílení. Nejlepší příspěvky, ze kterých by byl pěkný kalendář, vyhodnotí profíci z Helma 365. Je to tak spravedlivější, aspoň se nestane, že vyhrají neprofesionální výtvory někoho, kdo má na Facebooku hodně přátel.

„Dlouhá léta tvoříme obsah kalendářů ve spolupráci s prověřenými autory, kteří jsou ve svém oboru profesionály. Na sezonu 2017 dáváme příležitost novým autorům i mimo náš osvědčený adresář,” říká Filip Ulík, výkonný ředitel Helma 365 a dodává: „Je nám ctí podpořit nadané talenty zveřejněním jejich díla, spojit jejich jména s kalendářem, ve kterém lidé denně hledají užitečné informace a příjemné zážitky.”

Vítěz bude jen jeden, ale odměněných několik

Pokud budete mít to štěstí a zástupci Helma 365 vyberou právě vás, požádají vás o více ukázek vaší práce. Následně vyberou úplného vítěze s ohledem na všechny zaslané ukázky a jejich kvalitu. Vítězi bude vydán jeho vlastní kalendář.

Přestože vítěz může být jen jeden, neházejte flintu do žita! Bude vydán ještě jeden společný kalendář, který bude poskládaný z nejzajímavějších příspěvků od různých lidí. I když úplně nevyhrajete, v něm se vaše fotka může objevit.

Soutěž končí 31. 10. 2015 a komentářů je zatím jen něco přes sto, takže šanci ještě určitě máte! Většina komentujících přidává fotografie, takže si myslíme, že hezké kresby nebo kulinářské recepty by mezi nimi určitě zaujaly!

Publikováno: Čtvrtek, 8 Říjen, 2015 autorem Facemag.cz