Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebook zpřísnil pravidla aplikací

Také vás štvou aplikace, které po kliknutí na ně, rozešlou všem vašim přátelům natisfakci? S tím je teď konec. Facebook zásadním způsobem zpřísnil svá pravidla pro vývojáře Facebook aplikací!

Především se jedná o ochranu vás, uživatelů před obtěžováním agresivních FB aplikací. Konkrétně například aplikace nesmí vyzývat uživatele k bookmarkování aplikace ani rozesílání upozornění (notisfakce), či dárků po pouhém klepnutí na aplikaci.

Nově také musí Facebook aplikace obsahovat odkaz na své podmínky používání a to na každé své stránce. Další povinnost je umožnění uživatelům snadno nahlásit nevhodný, nebo ilegální obsah.

Aplikací, které těchto dříve umožněných nekalých technik využíváli, je velmi mnoho. Jsou také jedním z důvodů, proč nemají uživatelé aplikace moc v oblibě. To by se mohlo s příchodem těchto nových pravidel změnit a uživatelé by se tak mohli přestat bát na aplikace klikat. To samozřejmě nakonec pomůže i autorům těch kvalitních aplikací, kteří to odnášejí i za ty „vtíravé“.

Publikováno: Středa, 25 Listopad, 2009 autorem Facemag.cz
Komentáře
    • The following brief review reminds my home that will at this point may possibly some sort of best chance to further one’s university instruction. POST ask yourself if I may well consider instruction on the net. Right now there happen to be a variety of grant prospects right now which were once hence really obscure to find a very few prohibited.

    • Prosim udelat zmenu vzhledu Facebook