Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebook vybízí fanoušky k tomu, aby si po udělení Like stránce nechávali posílat upozornění

Adminové facebookových stránek se shodují v jednom: nenávisti k systému, jakým Facebook zviditelňuje jejich posty. Obsah jejich stránky vždy vidí pouze zlomek fanouškovské obce. V říjnu minulého roku Facebook umožnil fanouškům, aby obdrželi upozornění pokaždé, když jejich oblíbená stránka zveřejní nový post a tak jim nabídl možnost jak zůstat ve spojení s jejich nejoblíbenějšími značkami.

Někteří uživatelé nyní dostávají výzvu k tomu, aby po likování stránky umožnili zasílání upozornění. Poté, co stránce dáte svůj Like, vyskočí na vás okno, které se vás zeptá, zda chcete upozornění dostávat.

Je nepravděpodobné, že většina uživatelů ví o možnosti dostávat upozornění na posty oblíbených stránek, proto se to zdá jako krok Facebooku, jak lépe propojit uživatele s jejich oblíbenou stránkou. Prvek si můžete aktivovat i u stránek, které jste si oblíbili již dříve, a to přes tlačítko To se mi líbí na stránce. Zde si můžete zvolit možnost Dostávat upozornění. Výchozí nastavení pro upozornění je nastaveno na „vypnuto“.

Dostávat upozornění je funkce Facebooku, která vám umožní se dozvědět o nových postech vaší oblíbené stránky

Zde můžete nastavit možnost Dostávat upozornění, která vás informuje o nových postech vaší oblíbené stránky

Zdroj: http://wearesocialmedia.gr/facebook-prompts-fans-to-get-notifications-after-liking-a-page/

Publikováno: Středa, 24 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz