Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebook vám zaplatí za používání Slingshotu

Ne, není to vtip. Facebook opravdu nabírá uživatele, kteří by používali Slingshot a pomohli ho zlepšovat. Jedná se o tříměsíční studii. Přidáte se taky? Jak to tak vypadá, Facebook se totiž poprvé v životě obrací na své uživatele, aby mu pomohli vylepšit novou aplikaci. A ještě jim za to bude platit.

Aplikace Slingshot byla vypuštěna 25. června. Měla být konkurentem Snapchatu, jenže k tomuhle cíli jí trochu chybí. Vlastně trochu víc. Minulý týden Slingshot dokonce spadl z 1000 nejlepších aplikací v App Store. Facebook má tedy oprávněně strach, že by aplikace nemusela přilákat tolik uživatelů, kolik si představují. Proto chtějí pochopit, jak ji lidé používají, aby ji mohli ještě vylepšit. Prakticky si tak zaručí větší úspěch.

Za 1-2 hodiny týdně si za 3 měsíce vyděláte nejméně 200 dolarů

Že nabírají uživatele, kteří jim budou pomáhat, oznámili na blogu Slingshotu:

„Výzva pro všechny fanoušky Slingshotu! Připojte se k naší skupině, která aplikaci zlepšuje! Pokud budete vybráni, můžete být za svou zpětnou vazbu odměněni penězi. Začněte zde: https://ethn.io/59669

Odkaz vede na stránku s hlavním titulkem „Chceš pomoct tomu, aby byl Slingshot úžasný? Vydělej si nejméně $200 tím, že se k nám přidáš!“

Stránka pak dále vysvětluje, že hledají lidi, kteří by se podíleli na tříměsíční studii. Stačila by vám hodina až dvě týdně. Pokud máte zájem se přidat, stačí vyplnit krátký dotazník. Zeptají se vás na vaše uživatelské jméno na Slingshotu a základní údaje, jak jste zvyklí ho používat. Pokud budete vybráni, informují vás emailem.

sling-form

V dotazníku se vás ptají na základní věci související se Slingshotem

Co si o tomto odvážném kroku ze strany Facebooku myslíte?

Zdroje: Objevit.cz, We Are Social MediaWebpronews

Publikováno: Čtvrtek, 31 Červenec, 2014 autorem Facemag.cz