Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebook smazal stránku Nebeslev

Nebeslev

Facebook již včera smazal stránku Nebeslev, s touto informací přišel blog Candytech.cz. Důvod smazání je jasný, porušování pravidel Facebooku. Jak uvádí Candytech.cz, slevový portál se na Facebooku provinil hned v několika bodech.

Co vše bylo proti pravidlům:

 • Podmínka použití tlačítka share na účast v soutěži (pravděpodobně neověřené soutěži)
 • Používání soutěží přímo na zdi, účast komentářem – vše proti pravidlům
 • Nejhorší ze všeho bylo nahánění fanoušků přes stránku http://avatarchyba.netter.cz/ a podobných
 • Používání spamových stránek na propagaci své stránky

Nebeslev mělo již přes 80 tisíc fanoušků, kteří jsou nenávratně pryč, ale jak vidno, slevový portál si z toho nic nedělá a v podvodném získávání fanoušků pokračuje. Nová stránka Nebeslev má jíž přes 5.000 „fanoušků“ – za jediný den.

Poměrně legrační je, že zástupci Nebeslev tvrdí, že s tímto nemají vůbec nic společného a ještě více úsměvné je, že pod posledním postem na nově založené stránce můžete dokonce vidět odkaz na již zmiňovaný článek od Candytech.cz. Tento odkaz vložil majitel konkurenčního Slevomatu Tomáš Čupr, který mimo jiné o podobných případech informoval na jeho blogu.

Pokud i nadále bude server Nebeslev pokračovat v těchto nekalých praktikách, je možné, že bude jeho doména definitivně zablokována Facebookem.

Mnozí, když se podívají, jak mnoho má server Nebeslev prodejů slevových vouncherů, přisuzují toto právě nekalým praktikám na Facebooku, ale položme si otázku, není to náhodou také trochu podvod? :-)

Publikováno: Pátek, 5 Listopad, 2010 autorem Facemag.cz
Komentáře
  • A navíc se již na zdi ozývají i nespokojení zákazníci. Opravdu zajímavý portál.

  • Zdravím, od nebeslev jsem si koupil voucher a měl sem problém s tím, že mi voucher nepřišel tak sem se snimy telefonycky spojil. Do 2 hodin jsem měl voucher na majlu + jsem dostal 200kč jako omluvu. Podle mě je to super portál…. + Mému kamarádovi se zase stalo že mu to dalo jakýsi špatný kód a když přišel do restaurace tak mu řekly, že na ten kód už někdo byl. Člověk s Restaurace zavolal nebe. a zachvíly měl jídlo na stole :)

   „A při spárování několika tisíc plateb je jasné, že se někde něco stratí….“ Stačí zavolat a vše je v pohodě :)

  • Františku jasně, a taky bych pochválil Nebeslev za to, jak se snaží psát kladné příspěvky do diskuzí a maskovat svoji neprofesionalitu.