Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebook seznamka

Dnes jsme pro vás vytvořili facebook seznamku. Byla postavená jako fan stránka a funguje následovně.

Přihlášení

Pro vkládání inzerátu, případně posílání odpovědí na ně, se připojte jako fanoušek této stránky: http://www.facebook.com/pages/Seznamka/167153013126

Vložení inzerátu

Inzeráty s pár větami o vás a koho hledáte, vkládejte jako příspěvky na plochu stránky. Můžete také vložit svou fotografii a inzerát přiložit jako popis k této fotografii.

Reakce na inzerát

Pokud vás nějaký inzerát zaujme, můžete příspěvek/fotografii okomentovat, poslat uživateli soukromou zprávu, nebo ho/jí požádat o přátelství, pokud se chcete o potencionálním partnerovi dozvědět víc. Na ní/něm pak je, schválit, nebo neschválit vaší žádost, podle toho, jak jste sympatičtí.

K oslovení si můžete vybrat jakéhokoliv fanouška stránky, i když nenapsal inzerát, protože pokud chce fanoušek sledovat inzeráty, pravděpodobně také někoho hledá.

Inzeráty se vám budou zobrazovat na vaší home stránce mezi událostmi vašich přátel, takže by vám žádný neměl ujít. Pokud už jste svého partnera našli, můžete tyto příspěvky ze své home stránky skrýt a doporučit stránku svým přátelům.

Seznamku najdete zde. Všechno je pochopitelně zdarma. Hodně štěstí =)

Publikováno: Čtvrtek, 5 Listopad, 2009 autorem Facemag.cz
Komentáře
    • facebook ale nemá účel seznamovat, na to máme dost českých služeb .. třeba Libko.. nebo daleko lepší Badoo.com, když pominu vykrádání adresářů mailu, tak je to super web .. :)

    • nic si nemyslím

    • nic si nemyslím…………………………

    • This specific review reminds my home that these days might a ideal possiblity to additionally one’s school education and learning. I speculate no matter whether MY SPOUSE AND I may well take tuition on the net. Presently there happen to be a ton of scholarship grant programs today of after so very imprecise to locate a few prohibited.