Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebook rozšiřuje svůj Wi-Fi program pro malé podniky

Největší sociální síť zase našla způsob, jak rozšířit své aktivity. Tentokrát se Facebook spojil s Netgearem za jediným účelem: podpořit malé podnikatele, aby svým zákazníkům poskytli Wi-Fi zdarma prostřednictvím služby Facebook Wifi.

Facebook ohledně této novinky vydal tiskové prohlášení, které  říká:

(Majitelé malých podniků) budou moci změnit svůj NETGEAR 802.11ac router v bezdrátový hotspot, na kterém budou zákazníci a ostatní návštěvníci vyzváni k návštěvě stránky podniku na Facebooku předtím, než se připojí na web. Z tohoto místa budou mít možnost dát stránce To se mi líbí a sledovat její obsah.

Facebook rozšiřuje svůj Wi-Fi progra pod názvem Facebook Wifi

Facebook Wifi vám umožní bezplatné připojení na internet, pod jednou podmínkou: nejprve vám představí stránku podniku, v němž se právě nacházíte.

Přístup na internet přes Facebook Wifi je v podstatě totožný s jinými, obyčejnými přístupy, s tím rozdílem, že si můžete nastavit automatické připojení při vaší další návštěvě podniku. Navíc si v nastavení můžete zvolit možnost naprostého utajení vašeho místa pobytu.

Spolupráci Facebooku s Netgearem předcházelo v roce 2013 uzavření spojenectví Facebooku s Cisco za stejným účelem. Vše dopadlo dobře nejen pro Facebook, nýbrž i pro majitele podniků, kteří zaznamenali vyšší návštěvnost na svých stránkách. Což je možná ten důvod, proč se Facebook rozhodl svůj program rozšířit.

Zdroj: Wearesocialmedia.gr

Publikováno: Pondělí, 13 Leden, 2014 autorem Facemag.cz