Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebook na PlayStation 3 a Xbox

Společnost Sony nedávno potvrdila doposud zatím neoficiální informace, že chystá integraci sociální sítě Facebook na herní konzoli PlayStation 3.

Sdílet na svůj profil budete moct nejen informace o svých hrách z PS Store, ale i vaše skóre v nich, nebo třeba screenshoty (obrázky ze hraní hry). Co všechno půjde sdílet, bude záležet na vývojářích jednotlivých her. Pokud tedy výrobci her využijí podporu pro vývojáře. Na tuto vychytávku se můžete těšit již v nejbližších updatu firmwaru na verzi 3.10. Představu, jak bude integrace v praxi vypadat, si můžete udělat z následujícího videa:

XBox 360

Nejen Sony, ale také Microsoft potvrdil ve své službě XBox Live integraci sociálních sítí jako Facebook, Twitter a Last.fm. Před pár dny, konkrétně 17.listopadu zveřejnil Microsoft plně funkční Facebook aplikaci pro všechny uživatele Xbox Live.

Díky této aplikaci jménem Xbox Live klient, máte přístup ke svému Facebooku. Můžete sledovat novinky, měnit své statusy, nebo propojit svůj profil s gamertagem, tedy identifikátoru uživatelů služby Xbox Live. Na Facebooku tak budete mít možnost vidět, kteří vaši přátelé hrají stejné hry.

Publikováno: Pátek, 20 Listopad, 2009 autorem Facemag.cz
Komentáře
    • MY PARTNER AND I dont actually really know what youre discussing these. this cant be the sole manner to consider this tends to that? It seems like you are aware of considerably around the issue, so just why certainly not investigate it additional? Cause it to much more offered in order to most people other than them that may not trust people? Youd obtain much more folks behellond this kind of if you ever just simply stopped creating general phrases.