Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebook koupil MSQRD

Facebook oznámil před pár dny akvizici aplikace MSQRD, kterou všichni určitě znáte. Jedná se o takovou legrační blbinku, která je k nalezení na Snapchatu. V této aplikaci si můžete dát místo očí třeba srdíčka, na čelo roh jednorožce, zvracet duhu nebo můžete vypadat jako z hororu.

Akvizice aplikace MSQRD dává Facebooku šanci vyrovnat se tempu Snapchatu. Dle dostupných informací totiž funkci Lenses využívá na Snapchatu přibližně 10 milionů lidí denně.

msqrd

Aplikace MSQRD nabídne také video, které nebude omezené délkou

Jednou z největších zbraní MSQRD má být také zaměření na video. Vtipná videa jdou vytvářet i s pomocí Lenses na Snapchatu. V případě MSQRD ale nebudete omezeni délkou a nabízí se i více kreativních možností. Týká se to i spojení s živým vysíláním.

„Popularita video komunikace v reálném čase rychle roste. Naše společnost usiluje o to, aby učinila živou video interakci atraktivnější pro podnikatele i spotřebitele, a to díky softwarovým možnostem změny vzhledu osoby v živém videu. Naše pokročilé softwarové řešení může být integrováno do videokonferenčních platforem a center zákaznické podpory… stejně jako do jakékoliv jiné platformy využívající živý video feed,“ uvádí na webu MSQRD.

Zdroj: M-journal

Publikováno: Pátek, 11 Březen, 2016 autorem Facemag.cz