Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebook: Jak se Češi chystají na MS 2015?

Mistrovství světa ještě ani nezačalo a atmosféra houstne. Češi se masivně zapojili do virální výzvy s názvem #HOPHOPHOP Challenge, o co v ní jde?

Za několik málo hodin se na led postaví český národní tým, aby opět čestně bojoval. Již několikrát se nám podařilo obhájit titul mistrů světa, povede se nám to letos zas? Čeští fanoušci podporují, jak nejvíce mohou. Svědčí o tom povedená virální výzva, která se v posledních dnech šíří masivně Facebookem. V ní se fanoušci postaví před kameru a hlasitě podporují český národní tým slovy: „Kdo neskáče není Čech, chcem to slyšet ode všech. Hop hop hop, český tým je top.“

Kdo se všechno zapojil?

A už se stačily zapojit i některé opravdu známé tváře. Kdo? Například Leoš Mareš…

Přidejte se taky k aktivnímu fandění našemu národnímu týmu na MS v hokeji! Čím víc vás bude, tím líp! Ať to kluci vidí a…

Posted by Leoš Mareš on 20. duben 2015

Dále se do výzvy zapojila hned s celou školkou Agáta Hanychová-Prachařová…

V nominacích se několikrát objevilo také jméno české hokejové legendy Jaromíra Jágra, ten však zatím bez odpovědi. Kdo ho nominoval? Například mladý hokejista Adam Jehlička a celý tým Meteor Třemešná.

Hvězdná podpora

Za celebrity se dále přidávají například Nikol Tučková, Ati, Simona Krainová a další. Připojíte se i vy? Postupem času se totiž začali masivně přidávat i fanoušci, kteří mimojiné pevně doufají v úspěch české reprezentace.

Jak se můžete připojit vy?

Chcete vyjádřit svou podporu českému týmu? Je to jednoduché, stačí si se svými přáteli trošku zaskákat před kamerou a hlasitě zaskandovat: „Kdo neskáče není Čech, chcem to slyšet ode všech. Hop hop hop, český tým je top.“ Následně stačí video vložit na Facebook, Twitter či Instagram pod výše zmíněným hashtagem #HOPHOPHOPChallenge. A je to! Oficiálně jste se připojili do veřejné podpory.

Závěrem už jen menší podpora naší redakce – snad nám ani letos neudělá český národní tým ostudu. S takovým nasazením fanoušků věříme, že se i letos zařadí obhájit titul mistrů světa v ledním hokeji.

Publikováno: Čtvrtek, 30 Duben, 2015 autorem Facemag.cz