Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebook for Bussiness byl znovu spuštěn – nový a lepší?

Během několika posledních měsíců Facebook pracoval na tom, aby byl jeho systém reklamních kampaní jednodušší a dosažitelnější. Ve čtvrtek společnost oznámila, že konečně vytvořila to pravé místo pro inzerenty: zrenovovanou stránku Facebook for Bussiness, kde se mohou inzerenti poučit o různých typech reklamy a třeba také zjistit, jak na Facebooku uspět pomocí příkladu podobně zaměřené, úspěšné společnosti.

Facebook for Bussiness byl předělán, aby usnadnil inzerentům dosáhnout svých cílů prostřednictvím Facebooku, ať už jsou tyto cíle jakékoliv: přilákat lidi do kamenného obchodu, získat je pro nový produkt nebo jen vytvořit povědomí o nové aplikaci. Stránka nabízí pomoc a poskytuje tipy, jak prosadit byznys všech velikostí.

Tyto tipy jsou ušité na míru velkým i malým firmám, stejně jako zde naleznete takové, které se hodí pro nejrozšířenější skupiny – ať už se jedná o jídlo, automobily nebo hry. Inzerenti si mohou přečíst příběhy úspěšných velkých i malých firem a poučit se z jejich strategie.

Facebook for Bussiness je opatřen sekcí novinek, v níž si inzerent může vybírat jen takové zprávy, které jsou relevantní k jeho zaměření – třeba jen zprávy, které se týkají malých podniků nebo pouze posty o spouštění nových produktů.

Vyzkoušeli jste již nový Facebook for Bussiness? Líbí se vám a je pro vás užitečný?

Zdroj:

http://wearesocialmedia.gr/facebook-for-business-re-launches-as-a-one-stop-shop-for-advertisers/

Publikováno: Pondělí, 29 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz