Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Facebook chystá nové vylepšení: Řazení komentářů

Facebook měl nabitý červen: spouštěl videa na Instagramu, přidával obrázky do komentářů, pracoval na změnách analytických nástrojů pro vlastníky stránek a také odstraňoval bug, který zveřejnil osobní údaje milionů lidí.

Přesto si našel čas ještě na další vychytávku – nástroj pro třídění komentářů. Můžete si nyní zvolit, zda chcete mít komentáře seřazené chronologicky podle času nebo podle aktivity. Přístup k této novince mají zatím pouze stránky a některé osoby, pomaličku se ale novinka šíří mezi další uživatele.

Třídění komentářů se může ukázat jako velmi užitečné pro rychlé a efektivní moderování komentářů v reálném čase. Obzvláště v kombinaci s další vychytávkou Facebooku, odpověďmi na komentáře, bude nyní možné diskusi pod vaším postem třídit tak, aby nejpopulárnější a nejdiskutovanější komentáře, kolem kterých se stále něco děje, byly vidět hned nahoře.

Myslíte, že je nové vylepšení Facebooku užitečné, nebo to je zbytečnost? Plánujete jej využívat? A pokud máte třídění komentářů už přístupné, jaký z něj máte pocit?

Zdroj: http://mashable.com/2013/07/07/facebook-sort-comments-feature/

Publikováno: Pondělí, 8 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz