Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Dovolte svému webu vyniknout

Český internet je posetý statisíci nejrůznějších webů. Je těžké mezi nimi vyniknout a být zkrátka vidět. To se vám podaří prakticky jen jediným způsobem, a to tak, že vsadíte na SEO optimalizaci. Prvním krokem by měla být v každém případě SEO analýza. Ta totiž zahrnuje počáteční kontrolu webu a následný návrh klíčových slov. Z jakého důvodů jsou tyto dva kroky tak důležité a proč jimi začít?

SEO analýza, aneb slibný začátek

11013067835_1a43df96f7_o

Kontrola webu je důležitá z toho důvodu, že to je jediný způsob, jak zjistit, zdali je web správně nastavený, jestli v něm není nějaká drobná chyba, která může ale způsobovat velkou neplechu a tak podobně. Bude prozkoumán každý detail, který by mohl mít co dočinění s pozicí vašeho webu ve vyhledávačích. Jakmile budete mít jistotu, že je web v pořádku, tak je čas přejít k druhému kroku, kterým je návrh klíčových slov. Musíte si uvědomit, že právě klíčová slova jsou tím, co zajišťuje vaši dobrou pozici. Proto je důležitá klíčová slova opravdu detailně promyslet, prozkoumat statistiky a rozhodnout se pro ta nejlepší. Klienti dost často vůbec netuší, jaká slova zvolit. Právě proto mohou odborníci v rámci SEO analýzy nabídnout také návrh klíčových slov. Ten vám bude následně zaslán k odsouhlasení a k případné další diskuzi.

Na odborníky je spolehnutí

Na českém trhu není příliš firem, které by se zabývali SEO analýzou. Svůj výběr tedy směřujte ke společnosti SEOlight, která se dá považovat v oblasti SEO optimalizací za ostříleného profesionála. Pracují zde lidé, kteří své práci opravdu rozumí a kteří vyjdou vstříc každému vašemu požadavku.

Proč si vybrat právě SEOlight?

  • Více než 7 let zkušeností
  • Přes 1200 spokojených klientů
  • Široké spektrum služeb – kromě SEO analýzy i linkbuilding, psaní revolučních či tematických PR článků, zajištění garance pozice a mnoho dalšího

Fotka: Flickr – Valdhyanathan

Publikováno: Úterý, 4 Říjen, 2016 autorem Facemag.cz