Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Dětská hřiště na zahradu? Vybrali jsme Floraservis.cz

Když jsme se s rodinou z panelákového bytu konečně odstěhovali do „vlastního“, tak to bylo pozitivní nejen pro nás, ale především pro naše děti. Kromě domku totiž do našeho užívání přibyla i zahrada. Tím pádem právě děti získaly prostor pro to, aby si mohly hrát venku, ale současně, aby byly „na dohled“. Jenže co je to za zahradu pro děti, když nemají možnost na čem si hrát a kde se zabavit. Nezbylo tedy, než se poohlédnout po nějakém dostupném, ale současně cenově výhodném, vybavení. Z řady nabídek na internetu nás zaujala ta, kterou jsme našli na internetových stránkách internetového obchodu FLORASERVIS.cz.

Vše na jednom místě

Floraservis.cz nabízí komplexní řešení jak pro venkovní dětská hřiště, se zaměřením na hřiště na sídlištní a parkové zástavbě, tak právě v nabídce bylo možné dohledat i položky, které dobře poslouží jako vybavení na dětská hřiště na zahradu. V sortimentu internetového obchodu jsou k výběru různé houpačky na zahradu, a to jak závěsné, tak i „klasické“ dvoumístné. Původně jsme zamýšleli vybrat jen houpačku závěsnou, s rámovou konstrukcí, ale nakonec k tomu ve výběru přibyla i ona houpačka pro obě děti, v nabídce označovaná jako tzv. vahadlová. Tak už, mimochodem, víme, jak se ten typ houpačky, kterou si každý z nás určitě pamatuje ze svého dětství, odborně označuje.

Že by i venkovní fitness?

Při studování nabídky jsme chvíli zvažovali, jestli neobjednat k dětskému vybavení i položky z nabídky pro venkovní fitness. I položky z tohoto sortimentu totiž internetový obchod Floraservis má ve své nabídce. Ale záměrem nákupu bylo vytvořit kvalitní a cenově dostupné místo pro zábavu našich dětí. Vždyť jak jinak, než skvěle, pak může člověk vyhodnotit záměr vytvořit dětem prostor pro pohyb na zdravém vzduchu, kde mohou vybít svoji neúnavnou energii, když máte k dispozici výběr z bohatého a kvalitního sortimentu vybavení. Navíc kromě vybíraných houpaček nás ještě zaujala nabídka skluzavek a prolézaček. Takže už dnes víme, na koho se obrátit, až budeme pořizovat něco dalšího pro děti na hraní na zahradě. Vždyť nabídka Floraservis je pro takový výběr dostatečně bohatá a zboží v nabídce je praktické, z kvalitních materiálů a za ceny, které jsou atraktivní.

My jsme s vybavení z Floraservisu spokojeni a i vám, tím pádem, můžeme tento internetový obchod s důvěrou doporučit.

Publikováno: Sobota, 12 Duben, 2014 autorem Facemag.cz