Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Co všechno lze editovat na Facebooku?

Jaké všechny údaje nebo posty lze editovat na Facebooku? Na to vám možná odpoví tento náš malý průvodce.

1. Komentáře

Pokud odešlete komentář a až později si všimnete překlepu nebo chyby, není složité tuto chybičku opravit. Zkrátka jen klikněte na ikonku tužky v pravém horním rohu vašeho komentáře a vyberte možnost Upravit. Stejným způsobem lze editovat i komentáře u fotografií. Komentáře, které byly dodatečně editovány, mají pak u sebe poznámku Upraveno.

Co všechno lze editovat na Facebooku?

Touto ikonkou editujete komentáře.

2. Fotografie a alba

Editovat můžete samozřejmě i umístění, popisky a další informace, které se týkají vašich fotografií. Všechny tyto informace se editují tak, že fotografii rozkliknete a najdete možnost Upravit v pravém sloupci. Editovat můžete i celá alba vašich fotografií.

Co vše lze editovat na Facebooku?

Editace fotografií

3. Statusy

Statusy lze stále ještě editovat pouze částečně. Kliknutím na ikonku tužky (stejné jako u komentářů) je můžete odstranit, změnit jejich datum nebo místo, ale ještě stále není možné opravovat chyby ve statusech a přepisovat je, podobně, jako tomu je u komentářů. Pokud se vám podaří spáchat ve statusu prohřešek proti gramatice, musíte jej smazat a napsat celý znovu…

4. Profil

O editaci profilu snad není třeba se dlouze rozepisovat. Zde máte prakticky úplnou volnost – můžete editovat svou profilovou i úvodní fotografii, veškeré informace o sobě, můžete nastavit podmínky zabezpečení tak, aby cizí lidé na všem profilu viděli jen to, co jim chcete ukázat.

Publikováno: Neděle, 7 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz