Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

„Cikáni by se měli střílet“ napsala na Facebook slovenská moderátorka. Hned potom dostala výpověď

kkk

Slovenská sportovní moderátorka před týdnem uveřejnila na svůj soukromý profil svůj vlastní názor týkající se Romů. Odpověď přišla rychle a jasně. Vyhodili ji ze slovenské televize.

Jak jeden příspěvek dokáže zničit někomu profesní dráhu zjistila slovenská sportovní moderátorka RTVS (Rozhlas a televízia Slovenska) Kristína Kormúthová, která se na svém Facebookovém profilu „obula do cikánů“. Cikáni by se měli střílet, napsala. Odpověď byla poměrně rychlá a jasná.

Holčičko, to jsi přehnala…

 

Dostala totiž výpověď hned potom, co na svém soukromém profilu uveřejnila:

1992145_

 

 

Hvězdou moderátorku stál tento status její práci. Dovolila si hodně, neboť jestli ji někdo kradl kus okapu, mohla být alespoň nadšená z toho, že pracují. A navíc, pokud by chtěla střílet (což v tomto případě bylo myšleno zajisté s nadsázkou), musela by se přestěhovat do Ameriky, kde je vlastní majetek posvátný, takže pokud byste si od někoho „chtěli vypůjčit“ auto, nemuseli byste se divit, kdyby vás o chvíli později odváželi s četným i poraněními do nejbližší nemocnice. U nás platí to, že kdo nekrade – okrádá rodinu. 

Nechybí tu svoboda slova?

Také mohu dodat, že na chráněné menšiny se nesmí sahat, jsou to přece jaký si unikát. Tak praví zákon samozvaných ochránců. Avšak kde je ta slibovaná svoboda slova? Ta se jaksi odstěhovala za hranice naší malebné a krásné České republiky.

Publikováno: Pondělí, 26 Květen, 2014 autorem Facemag.cz