Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Chcete zálohovat svá data z Facebooku? Zkuste iDrive

iDrive, poskytovatel online zálohovacích služeb, se rozhodl rozšířit své portfolio i o zálohu vašeho obsahu na sociálních sítích. Pokud tedy máte dojem, že si vaše fotky a videa, která jste léta střádali na Facebooku, zaslouží zálohu – zkuste ho.

Možná využijete i zajímavý prvek, který iDrive nabízí – totiž zálohování fotografií, na kterých jste označeni. Přesně tak – nezálohujete pouze obsah, který jste nahráli sami, nýbrž i takový, na kterém se „jen“ vyskytujete a pořídil jej někdo jiný. To zní docela dobře, že?

Není to totiž zrovna maličkost. Kdykoliv se může stát, že se váš přítel, autor těch fotek, na kterých jste a které máte vážně rádi, rozhodne buď tyhle fotky nebo celý svůj účet smazat… A krásné snímky zmizí v propadlišti dějin.

Služba je v současnosti dostupná všem uživatelům iDrive, a to i těm, kteří využívají jen jeho volný  5GB balíček. Jakmile si data zálohujete, budete k nim mít přístup z jakéhokoliv webového prohlížeče i aplikace iDrive pro iOS (verze pro Android by se měla objevit co nevidět). Všechna data jsou navíc zašifrována čímsi, co sama společnost označuje jako „NSA-odolný kódovací klíč“.

Zdroj: http://wearesocialmedia.gr/idrive-launches-facebook-backup/

Publikováno: Středa, 27 Listopad, 2013 autorem Facemag.cz