Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Cestujte zpět časem s nejnovějším prvkem Facebooku

Minulý rok touto dobou se ani na Facebooku nemluvilo o ničem jiném než olympijských hrách, já tam někde zveřejnila báječný recept, který teď nemohu najít a můj dobrý kamarád si našel skvělou práci. Sami byste si na podobné věci asi už ani nevzpomněli. Facebook se však rozhodl vás vzít na výlet do minulosti…

S novým prvkem On This Day (Toho Dne) vám Facebook umožní si prohlédnout váš newsfeed přesně takový, jaký byl před rokem.

V současné době se prvek teprve testuje a měl by být brzy dostupný pro uživatele, kteří využívají novou podobu newsfeedu. On This Day se pak objeví v pravém menu:

Facebook testuje nový prvek On This Day, který umožní uživatelům shlédnout jejich newsfeed, jak vypadal před rokem

Takto vypadá nový newsfeed s prvkem On This Day, který vám umožní nahlédnout do minulosti newsfeedu

Malý widget pod menu také ukáže některé klíčové momenty vašich přátel – svatby nebo třeba nalezení nové práce. On This Day vždy vybere post jednoho z vašich přátel, a ten umístí na začátek stránky jako titulní obrázek. Ostatní posty budou umístěny níže a to v kompletní podobě, včetně linků a komentářů.

Facebook již v roce 2011 spustil podobný prvek, nazvaný také On This Day, který vám umožnil vidět váš vlastní status z konkrétního dne.

Zdroj: http://mashable.com/2013/07/31/facebook-on-this-day/

Publikováno: Pátek, 2 Srpen, 2013 autorem Facemag.cz