Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Český Facebook má nový hit: Pusátko

Českým Facebookem v posledních pár dnech hýbe jeden z nejpodivnějších a asi i nejhloupějších vynálezů poslední doby: Pusátko. Jedná se o zařízení, díky kterému si žena může v krátkém čase zvětšit objem rtů.

Český Facebook má novou zábavu: podivný vynález pusátko

Český Facebook se baví: Co si myslíte o pusátku?

A co přesně je to Pusátko? Jedná se o plastové zařízení, postavené na principu vakuové pumpy. Žena si zařízení přitiskne ke rtům a z prostoru vysaje vzduch, čímž vznikne podtlak, který ženě „přirozeně“ nafoukne rty do objemů, o kterých se jí ani nesní.

V podstatě se ale jedná o tentýž mechanismus, který vám nafoukne kotník do trojnásobné velikosti, kdy si jej zvrtnete: rty jednoduše otečou. Navíc hrozí riziko, že při nesprávné manipulaci vám kolem rtů zůstane několik dní velká modřina, takzvaný cucflek.

Originální článek se objevil naOnaDnes.cz a okamžitě se stal středem zájmu i terčem všeobecného veselí na Facebooku i mimo něj. Lidé přirovnávají pusátko k vakuové pumpě pro pány a ptají se, kdy bude k dispozici také prsátko a penisátko.

Zde je výběr některých komentářů k pusátku:

Český Facebook má novou zábavu: podivný vynález pusátko

Komentáře k pusátku jsou jednoznačné…

Český Facebook má novou zábavu: podivný vynález pusátko

Najde se někdo, komu by pusátko přišlo jako dobrý nápad?

Vynález a jeho propagace na iDnes se tedy jistě setkala s masivní odezvou – otázka je, zda se jedná přesně o tu odezvu, jakou redaktoři čekali. Slovo pusátko nicméně patrně vstoupí do dějin českého Facebooku.

Zdroj: http://objevit.cz/cesky-internet-ma-novy-hit-pusatko-t31002

Publikováno: Čtvrtek, 18 Červenec, 2013 autorem Facemag.cz