Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Čemu všemu jste dali „lajk“?

Asi každý z nás používá Facebook. A k němu neodmyslitelně patří i „lajkování“. Pamatujete si ale, jaké stránky jste lajkovali přes měsícem, čtvrtrokem či 2 roky? Vsadíme se, že ne. A od toho tu je stránka manageyourlikes.com.

Co všechno jste „lajknuli“

Přece jenom, kdo si to má všechno po těch letech pamatovat. Všechny vaše „lajky“ stránek jsou na manageyourlikes.com přehledně napsané v tabulce, kde můžete danou stránku jednoduše „odlajkovat“.

V tabulce jde vidět název stránky, kolik má stránka lajků, o jaký typ stránky se jedná, tedy takové ty obyčejné věci. Navíc je zde zajímavý sloupec, který ukazuje, kdy se naposledy na stránce něco dělo. Lze si tak jednoduše zjistit, jestli má smysl nadále stránku lajkovat.

Ve výchozím nastavení se stránky ukazují podle času – na 1. straně lze vidět vaše poslední lajky, a na poslední straně jde vidět, co jste lajkovali jako první. Právě ty nejstarší lajky jsou docela vtipné.

V mojí top 10 nejstarších se objevuje např. zmrzlina, Obi Wan Kenobi, Anime, Texas HoldEm Poker od Zyngy, Bublinková fólie či víkendy. Výsledky tedy jsou překvapivé…

manageyourlikes.com

Jedná se o skutečně přehledný seznam

Další funkce

Nicméně manageyourlikes.com obsahuje i další zajímavé statistiky. Například se můžete podívat, které vámi lajknuté stránky jsou nejvíce populární. Jak co se týče lajků, tak i podle toho, kolik lidí o tom mluví.

Většinou se seznamy nejpopulárnější stránek podle počtu lajků a podle počtu lidí, kteří o nich mluví liší. To, že stránka má hodně lajků neznamená, že se o ní hodně mluví.

A jaký typ stránek nejčastěji lajkujete? I na to má tato stránka odpověď. 10 vámi nejčastěji lajkovaných kategorií totiž přehledně zobrazuje ve výsečovém grafu (koláči).

Díky této stránce jsem se pobavil a i několik věcí odlajkoval. A co vy?

Publikováno: Neděle, 12 Leden, 2014 autorem Facemag.cz