Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

BuddyPoke

Psaní statusů, vyjadřování svých pocitů a názorů na ostatní, již na Facebooku děláte. Aplikace BuddyPoke vám umožní vyjádřit se trojrozměrně!

Na začátku si vyrobíte postavičku sebe sama, kterou byste měli sestavit tak, aby vám byla podobná. S tou pak můžete vyjadřovat váš aktuální stav od únavy po zamilovanost. Na výběr je tu opravdu hodně možností. Co je ale hlavní zábavou této aplikace, je spolupráce vaší postavičky s postavičkou vašich přátel. Na pěkné trojrozměrné animaci uvidíte například, jak objímáte svého partnera, šeptáte kamarádce, nadáváte na sourozence, nebo cokoliv dalšího, co vás zrovna napadne. Samozřejmostí je umístění na plochu onoho přítele, pokud to dovolíte. Svůj úmysl, co byste chtěli s ní/ním dělat, však můžete vyjádřit i tajně – pouze mezi vámi.

Vaše postavička je podobná Tamagotchi, nemusíte jí však samozřejmě krmit. Můžete jí ale převlékat dle libosti. Je to takový obraz vaší osoby na Facebooku.

Každý den si můžete vyzvednout jeden zlaťák, pomocí kterých můžete odemykat další a další možnosti sebevyjádření. Pokud jich nasbíráte opravdu hodně, má pro vás BuddyPoke překvapení.

Odemknout si budete moct také výrobnu vlastních vizitek s obrázkem vaší 3D postavičky, nebo dokonce šablonu papírového modelu vaší postavičky, kterou stačí vytisknout, vystřihnout a slepit.

Váš stůl tak může zdobit karikatura vaší osoby.

Publikováno: Pátek, 20 Listopad, 2009 autorem Facemag.cz
Komentáře
  • je to uzasny:-)

  • Čo je na tom užasný? Že to nefunguje, ako skoro všetko na tomto úžasnom FB.
   Mám navrh,pre admin.FB,treba zmeniť nazov facebook na FAKEBOOK a bude to 100% OK

  • je to myslim dobry

  • Je to fakt bezva nádherný,ae nejde to někde vytisknout zadarmo???

  • Great job here. I really enjoyed what you had to say. Keep heading because you undoubtedly bring a new voice to this topic. Not many people would say what youve said and still make it interesting. Properly, at least Im interested. Cant wait to see a lot more of this from you.

  • MY PARTNER AND I dont definitely understand what youre preaching about right here. this cant possibly be really the only manner to consider this tends to it? It seems like you already know a lot in regards to the subject, do you know why definitely not explore it much more? Allow it to be additional accessible to be able to everyone other than them whom may well not consider people? Youd obtain far more individuals behellond this specific when you simply halted creating typical statements.