Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Aukro rozvázalo smlouvu s autorem podvodné výstrahy

Po zveřejnění pondělního článku o podvodné stránce „Výstraha, doporučuji přečíst“, jsem obdržel zprávu od Davida Hozíka z Aukro týmu. Dokazuje, že podobné podvodné techniky se dlouhodobě nevyplácí.

Dobrý den pane Majgote,

chtěli bychom Vám poděkovat za upozornění na podvodné jednání jednoho z účastníků našeho Partnerského programu, o kterém jste psal ve svém článku „Výstraha, doporučuji přečíst“ byl jen další podvod!

Na základě článku jsme situaci prověřili a protože se Vaše tvrzení potvrdila, byla s uvedeným uživatelem v rámci Partnerského programu rozvázána smlouva.

Děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne.

Za Aukro tým
David Hozík

Publikováno: Středa, 18 Srpen, 2010 autorem Facemag.cz
Komentáře
    • Škoda, že jsou uživatelé nepoučitelní. Na druhou stranu někdy jsou podvodníci dobří vykuci :)

    • POST dont genuinely determine what youre speaking about here. this specific cant become the only real approach considering this may them? It looks like you already know a good deal around the matter, why possibly not investigate the item far more? Allow it to be a lot more offered that will everybody in addition that would possibly not consider an individual? Youd get much more persons behellond the following if you simply just ended building normal assertions.