Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Ambiera – dovolená přesně podle Vašich představ

Hledáte dovolenou, která bude zcela splňovat všechny Vaše představy? Nechcete procházet nabídky všech cestovních kanceláří a ztrácet čas hledáním? Ambiera Vám přináší nabídku více než 300 cestovních kanceláří, kde si můžete vybrat ze zájezdů i plaveb do všech koutů světa.

Jestliže chcete poznávat cizí země, pak není nic jednoduššího, než se podívat na nabídky, které Ambiera přináší. Můžete se vydat do dalekého Karibiku, poznat krásy Ameriky, pouště Afriky, i jedinečná zvířata Austrálie. Všichni, kdo si nepotrpí na daleké cestování a raději si užijí krás Evropy, nebo naší nádherné země, si jistě také přijdou na své.

Najdete zde:

  • Zájezdy z více jak 300 českých, rakouských, německých a polských cestovních kanceláří
  • Letenky do všech koutů světa
  • Ubytování a pronájem aut po celém světě
  • Okružní plavby po turisticky velmi oblíbených lokalitách, jako je Karibik, či Středomoří
  • Pronájem vil v Evropě, Asii i USA

Co můžete získat?

Jestliže se rozhodnete využít služeb Ambiery, získáte svého trvale konzultanta, který bude jednat ve Vašem zájmu a vždy udělá vše, co bude v jeho silách, aby Vaše dovolená byla přesně taková, jakou jste si ji představovali. To nejlepší na tom je, že tyto služby jsou pro Vás zdarma.  Přesto jsou opravdu profesionální.

26257847003_b941a2a12a_z

Jestliže chcete ty nejlepší služby, potom jste na tom správném místě. Nečekejte však konkurenční souboj v nízkých cenách. Věříme, že je daleko lepší zprostředkovat opravdu skvělé služby, než se spokojit s nízkou cenou a poté se neustále za kvalitu služeb omlouvat. I přesto ale nečekejte přemrštěné nabídky. Můžete využít i řadu slev, které činí Vaši vysněnou dovolenou ještě dostupnější.

Vydejte se na luxusní plavbu, vysněný zájezd, či si pronajměte vilu v nádherných lokalitách po světě a prožijte zážitky, které jen tak nezapomenete.

Foto: Flickr – Donald Mosher

Publikováno: Úterý, 4 Říjen, 2016 autorem Facemag.cz