Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

Adamapp: Vytvořte si vlastní mobilní aplikaci snadno a zdarma

Žijeme v době neustálého pokroku a nových technologií. Dnes už si málokdo dokáže představit život bez internetu. A to kdekoliv a kdykoliv. Díky chytrým telefonům má dneska přístup k internetu opravdu téměř každý a to odkudkoliv na světě. Stále větší oblibě se proto těší i nejrůznější mobilní aplikace, díky kterým mohou jejich uživatelé vyhledávat, nakupovat, komunikovat… Prostě být ve spojení se světem a zařídit si vše, co potřebují. Ve světě aplikací se teď zrodil i jeden nováček – Adam.

Kdo je Adam?

Není úplně správné ptát se, kdo je Adam, ale spíše Co je Adam. Adam je nová mobilní aplikace, která vám umožní vytvořit si vaši vlastní aplikaci, pomocí které pak můžete propagovat vaši firmu, produkty a služby a komunikovat s vašimi zákazníky, ať jste kdekoliv. Stejně tak si vás budou moci i vaši zákazníci užívat odkudkoliv.

Jak Adam funguje?

Adam je mobilní aplikace opravdu pro každého. Pomůže vám totiž vytvořit vlastní mobilní aplikaci přesně na míru vašim potřebám, a to zcela bez znalostí IT. Nemusíte být programátor, nemusíte studovat informační technologie, a přesto můžete mít své vlastní mobilní aplikace. Stačí jen klikat myší a aplikace je na světě. Nespornou výhodou Adama je, že si pomocí něj vytvoříte vaše mobilní aplikace zcela zdarma a stejně tak je i zadarmo publikujete. Jediné, co platíte, je nízký měsíční paušál za využívání služeb. Vámi vytvořenou aplikaci si pak můžete kdykoliv stáhnout na Google Play nebo z Apple Store.

Co Adam umí?

Hlavní výhodou aplikace, kterou si díky Adamovi vytvoříte, je to, že můžete být neustále v kontaktu s vašimi klienty a zákazníky, spravovat vaše webové stránky, a to odkudkoliv a kdykoliv, stačí mít u sebe mobilní telefon s připojením k internetu. Adam vám poskytuje neomezené možnosti, můžete si vybrat z bohaté nabídky služeb. Ať už potřebujete rezervační nebo objednávkový systém, fotogalerii, kontakty, odběr RSS, tedy nástroj pro sdílení a publikování obsahu internetových stránek, který zpřístupní zajímavý obsah na jedno jediné místo, pro Adama není nic z toho problém. Adam vám také umožní publikovat a upravovat cokoliv a kdykoliv chcete a pokud si nebudete vědět rady, je pro vás připravena zákaznická podpora. Samozřejmostí je, že si vámi vytvořenou aplikaci můžete synchronizovat nejen s vaším webem, ale i Facebookem nebo Twitterem a spravovat tak vše z jednoho místa. Díky Adamovi pak také získáte přístup ke všem uživatelům prostřednictvím bezplatných push zpráv, tedy zprávám obsahujícím webový odkaz, nejčastěji pak s nejrůznějšími aktualitami. Push zpráva se zobrazí standardně na displeji mobilního telefonu.

Díky Adamovi si vytvoříte vlastní mobilní aplikaci, která vám zaručí konkurenční výhodu před ostatními, a navíc můžete navýšit vaše tržby. Adama využijete, ať už prodáváte zboží, nebo poskytujete nejrůznější služby a servis. Nepotřebujete žádné licence a díky bohaté nabídce nástrojů a funkcí si zde přijdou na své i ti nejnáročnější klienti. Zařadíte se tak do bohaté rodiny Adam family, která čítá řadu spokojených klientů.

Publikováno: Neděle, 18 Květen, 2014 autorem Facemag.cz