Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

4 způsoby, jak si na Facebooku zničit pověst

Nudíte se na Facebooku a vysmíváte se všeobecné snaze předvádět se v dobrém světle? Nebo jste si možná jen všimli, jak snadné je díky extempore na Facebooku a dalších sociálních sítích skončit v rozvodovém řízení, na dlažbě nebo dokonce ve vězení. Pokud i vás láká kariéra ztroskotance, řiďte se naším návodem, jak si definitivně zničit pověst na sociálních sítích:

1. Postujte nevhodné fotky sebe sama

Ano! Přesně tak. Ta fotka, na které se polonazí díváte svůdně přímo do objektivu… Ať už s duckface nebo bez něj, je to přesně typ fotky, který byste očekávali u profesionální modelky, call-girl nebo striptérky – ale určitě ne výkonné manažerky. Takže pokud chcete u ostatních poněkud snížit jejich mínění o vaší osobě, sdílejte přesně takovéto fotky se světem. Nezapomeňte změnit své nastavení soukromí, aby se fotkami mohl pokochat skutečně každý. Kromě polonahých fotek se k danému účelu perfektně hodí i fotografie, zobrazující vaši opilost, vulgární či jinak nevhodné chování, rasisticky motivované či přímo ilegální aktivity. Všechny tyto fotografie dodají šťávu vašemu online či offline životu, nebo dokonce oběma. Pokud navíc vlastníte drahocenný snímek vašich nejintimnějších partií, nezapomeňte se pochlubit i s nimi!

2. Trollujte/Pište sarkastické posty o ostatních/Vyvolávejte online bitky

Někdo vám nejde pod nos? Rozmázněte to na Facebooku a zničte ho! Ještě lépe, použijte jeho celé jméno, aby všichni věděli, o kom mluvíte. Pokud zrovna nevíte, o koho z vašeho okolí se můžete otřít, najděte si nějaké citlivé téma – na výběr jich máte celou řadu – a zaujměte k němu nějaký kontroverzní postoj. Ve chvíli, kdy vzplanou vášně (což se zcela jistě stane), přilijte olej do ohně další náloží nechutné stupidity. Nadávejte – a pro maximální efekt do toho zamíchejte rasistické a sexistické urážky. Velmi brzy se stanete široce neoblíbenými a vaše pověst necitelné, ostudné lidské bytosti se rozšíří do všech koutů Facebooku.

Jak si zničit pověst na Facebooku a dalších sociálních sítích

„Být parchant je nedílnou součástí mé mužné esence…“ Poznáváte se?

3. Perte špinavé prádlo na veřejnosti

Vytvořte si zvyk z propírání vašich soukromých afér online. Využijte takřka neomezeného prostoru, který vám nabízí status, abyste zostudili svého šéfa, společnost nebo svou ex. Rozpovídejte se o vašem rozchodu a ptejte se všech na radu. Zinscenujte veřejné psychické zhroucení a pište zmatené nesmysly (největšího efektu dosahují ty, které zveřejníte až po druhé hodině ranní). Zkrátka, udělejte ze sebe totálního blázna a ze svého života parádní reality show. Brzy se stanete nejprobíranější hvězdou ve vašem okolí.

4. Využívejte lidi

Prodáváte něco? Vlastníte stránku, pomocí které se snažíte propagovat svůj produkt, službu nebo cokoliv jiného? Pořádáte nějakou událost? Požádejte všechny kolem sebe, aby vás podpořili a přinejmenším dali Like. Pokud odolávají vašim prosbám, vytrvejte a nacpěte jim to až do krku. Nestyďte se vyhrožovat, že si „odpřátelíte“ ty, kteří vám nevyhoví. Pak se vysmějte karmě do tváře a nikdy nikomu laskavost neoplácejte. Kdo těmhle s**čkám dneska vůbec věří?

Zdroj: http://wearesocialmedia.gr/4-ways-to-destroy-your-image-on-social-media/

Publikováno: Úterý, 24 Září, 2013 autorem Facemag.cz