Facebook magazínFacebook magazín | FaceMag.cz

3 sociální sítě pro Vašeho mazlíčka

Denně prosedíte u Facebooku, Twitteru, Instagramu a dalších sítí neuvěřitelné množství času. Avšak, myslíte také na Vaše mazlíčky?

Bohužel, Facebook do budoucna neplánuje zařadit do seznamu uživatel také zvířectvo. Avšak existuje poměrně mnoho alternativ, kam můžete snadně registrovat vašeho mazlíčka. Musí být přeci on-line i on! A navíc, kdo kolem vás se může pochlubit tím, že jeho pes má vlastní účet na sociální síti?

1. Dogster

Jak již název napovídá – ta pravá sociální síť pro Vašeho psa! Dogster je dokonce jedničkou, je považován za jakýsi vzor  zvířecích sociálních sítí. Po boku funguje také se stránkou Catster, což je sociální síť pro kočky.

dogster

2. LoveMyPets

Další na seznamu je stránka LoveMyPets, což je opět velká sociální síť určený pro všechny milovníky zvířat. Majitelé mazlíčků zde mohou psát nějaké příběhy, postovat o tom, jaké psí granule použili apod. Sociální síť také nabízí celkem rozrostlou komunitu, kde můžete libovolně nakupovat a prodávat doplňky a potřeby pro zvířata.

lovemypets

3. Pawsway

Poslední sociální sítí, která stojí za zmínku je právě Pawsway. Tato síť je asi nejvíce podobná právě Facebooku. Majitelé mazlíčků zde jednoduše zřídí vlastní profil, sdílejí fotky, mohou se chlubit úspěchy apod.

Screenshot-at-dub-07-23-06-18

K čemu sociální síť?

Stále přemýšlíte, k čemu to všechno je? Proč by měl mít váš pes účet na nějaké výše zmíněné sociální síti? Není to potřebné? Na tyto otázky si budete muset odpovědět sami. Důležité je si však uvědomit, že žijeme ve 21. století, kdy je všechno on-line. Na těchto sociálních sítích máte šanci potkat stejné lidi jako vy, posílat jim tipy, kde koupit psí granule (např. v internetovém obchodu PytelGranuli.cz), sdílet fotky či videa…

 Kde nakupovat granule?

Poslední otázka, na kterou bychom chtěli v tomto  článku upozornit je – kde kupovat granule. Výše jsme zmínili obchod PytelGranuli, což je přední dodavatel kvalitních psích granulí od známých výrobců jako například Bosch, Brit, Purina Pro Plan, Royal Canin.

Publikováno: Úterý, 28 Duben, 2015 autorem Facemag.cz